ENEN
Visas kategorijas

Jaunumi

Smagsvara oficiālais paziņojums! Zhuzhou Kelite Advanced Materials Co., Ltd

Autors Li Čenu / hcfire360 decembris 2022

23. gada 2021. septembrī notika Zhuzhou Kelite Advanced Materials Co.,Ltd atklāšanas sanāksme, Kelite grupas priekšsēdētājs Dr. Ke Jaši, Arno grupas prezidents Vu Džijons, Kelite ģenerāldirektors Li Haikuns un uzņēmuma pārstāvji. vadība piedalījās sanāksmē, lai atzīmētu jaunā uzņēmuma dibināšanu.

1

1.2

Kā Kelite pilnībā piederošs meitasuzņēmums, kura pamatkapitāls ir 300 miljoni RMB, C&N New Materials tika izveidots, apvienojot un reorganizējot labi zināmo CNC ieliktņu uzņēmumu Qualitec, kura darbība aptver pētniecību un attīstību, ražošanu un karbīda, metālkeramikas ieliktņu, karbīda materiālu un nanopārklājumu tirdzniecība. Uzņēmums Co-no New Material būvēs jaunu 50,000 72 ㎡ ražošanas bāzi divās fāzēs Džudžou, Hunaņas provincē, ar paredzamo ikgadējo ražošanas jaudu XNUMX miljonu ieliktņu gabalu.

Pašlaik augstas klases CNC ieliktņi galvenokārt balstās uz ārvalstu importu. Kā specializēts un jauns uzņēmums instrumentu nozarē, Kelite vienmēr ir balstījies uz augstākās klases ražošanu un importa aizstāšanu. Šī enerģiskā CNC ieliktņu izstrāde var ne tikai uzlabot Kelite augstākās klases CNC instrumentu ilgtspējīgu attīstību, bet arī paātrināt augstākās klases instrumentu lokalizāciju. karbīda ieliktņi Ķīnā samazināt izmaksas un palielināt efektivitāti vietējiem CNC instrumentu lietotājiem un apmierināt lietotāju pieprasījumu pēc augstas klases karbīda ieliktņu lokalizācijas.

1.5

Kā viens no ietekmīgākajiem uzņēmumiem precīzās griešanas instrumentu jomā Ķīnā, Kelite grupa ieviesīs spēcīgas komandas vadības, tehnoloģiju un pētniecības un attīstības iespējas, pamatojoties uz sākotnējo Qualitec komandu. Kelite ieliktņi tērauda, ​​čuguna, nerūsējošā tērauda un citus materiālus ir plaši atzinuši klienti gan mājās, gan ārvalstīs. Nākotnē Kelite laidīs klajā vairāk augstas kvalitātes CNC ieliktņu, lai labāk apkalpotu Arnolda klientus.