ENEN
Visas kategorijas

Kompanijas profils

Zhuzhou Kelite Advanced Materials Co., Ltd kopš 2005. gada specializējas CNC karbīda virpošanas un frēzēšanas ieliktņu, atdalīšanas un rievu ieliktņu, metālkeramikas ieliktņu un stieņu, karbīda zāģu uzgaļu, karbīda metināšanas un iespīlēšanas ieliktņu ražošanā, kā arī īpašā projektēšanā un ražošanā pēc mūsu klientu specifikācijām, nodrošinot pilnīgu risinājumu mehāniskai apstrādei un ražošanas nozares.

Tagad mums ir 200-300 cilvēku, tostarp 25% vecākie tehniskie inženieri, kuri daudzus gadus ir nodarbojas ar karbīda griezējinstrumentu jomu. Mūsu komandām ir liela pieredze CNC griešanas ieliktņu tehnoloģijā un spēcīgas spējas jaunu produktu izstrādē.

Mūsu gada ražošanas jauda ir 200 miljoni CNC karbīda ieliktņi ieguldot avansa pilnu automātisko iekārtu no Šveices, importēto pilnībā automātisko spiediena iekārtu, vakuuma un saķepināšanas krāsni, pilnu automātisko slīpmašīnu, dziļās apstrādes iekārtas un CVD/PVD pārklājuma centru.

Mūsu uzņēmums ir izveidojis labu zīmola tēlu ar kvalitatīvu un patiesu pakalpojumu kontinentālajā Ķīnā, vienlaikus plaši paplašinot vietējo tirgu, mēs arī apmeklējam starptautiskas izstādes visā pasaulē ar labu reputāciju. Mūsu produkti tiek eksportēti uz Eiropu, Tuvajiem Austrumiem, Dienvidameriku, Dienvidaustrumu Āziju utt

Mums ir zīmola vienīgais aģents un izplatītāji, lai klienti var tieši iegādāties no savas valsts ar tiešu rūpnīcas cenu.

2021. gada septembrī Zhuzhou kelite (pasaules augstākās kvalitātes karbīda ieliktņi un Suzhou Ahno (pasaules augstākās kvalitātes urbji) kopā kļūst par KERNO uzņēmumu un sāks jaunas rūpnīcas celtniecību, pieņemsim, ka 2022. gada beigās ražošanas jauda palielināsies 10 reizes.

Mēs uzskatām, ka mēs varam sasniegt abpusēju labumu un abpusēji izdevīgu rezultātu ar mūsu klientu, nepārtraukti cenšoties un tiekties.